Projekt

Proponuję Państwu różnorodne formy współpracy – od jednorazowych konsultacji pozwalających na poprawienie wizerunku wnętrza za pomocą prostych zmian i przy niewielkim nakładzie pracy i kosztów, po kompleksową obsługę inwestycji wraz z nadzorem autorskim. Zajmuję się aranżacją wnętrz prywatnych (mieszkania, domy, rezydencje) oraz komercyjnych – biura, sale konferencyjne, restauracje, sklepy, pomieszczenia o indywidualnym przeznaczeniu. Wykonuję też indywidualne projekty mebli oraz zabudowy meblowej z możliwością realizacji przez współpracujący z firmą zakład stolarski, a także projekty elewacji i ogrodzeń wraz z przestrzenią otaczającą budynek. Siedzibą firmy jest Poznań, ale zlecenia realizuję w całej Polsce.

Doświadczenie

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu mogę pomóc w nawiązaniu kontaktu i wyborze sprawdzonych przeze mnie firm architektonicznych i wykonawczych. Rozległa i aktualizowana znajomość rynku oferującego elementy wyposażenia wnętrz, pozwala na zminimalizowanie czasu potrzebnego Państwu do realizacji projektu.
slide66 (92 kB)

Etapy pracy

Spotkanie i szczegółowa rozmowa z inwestorem mająca na celu rozpoznanie potrzeb i oczekiwań oraz uzgodnienie zakresu prac. Wykonanie szczegółowej wyceny projektu. Przygotowanie dwóch wersji projektu koncepcyjnego w oparciu o projekt architektoniczny lub wykonaną przeze mnie inwentaryzację. Część koncepcyjna zawiera rzuty pomieszczeń oraz ich wizualizację. Opracowanie projektu wykonawczego na podstawie wybranej wersji projektu koncepcyjego lub jego modernizacji. Projekt wykonawczy zawiera rysunki techniczne dla wykonawców oraz wykaz dobranych materiałów. Dobór elementów wyposażenia wnętrz. Nadzór autorski nad zgodnością prac wykonawczych z założeniami projektu.